Osnovna Škola Duško Radović u Sremčici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popularizacija foruma

2 posters

Ići dole

Popularizacija foruma Empty Popularizacija foruma

Počalji od Stjepanovic Uto Sep 18, 2012 6:13 pm

Iako imam osecaj da pricam sam sa sobom iznecu stvari koje neko od vas koji su osnovali ovaj forum mora uraditi da bi ovo mesto pocelo da funkcionise i da bi smo osetili benefit od ucestvovanja u radu ovog foruma.

Dakle, odmah, sutra postaviti vidljivo dugme na vrh pocetne strane nase skole. Iako me zanimalo i pokretanje foruma je bila moja inicijativa na sednicama saveta roditelja, trebalo mi je nekoliko minuta da pronadjem kako uopste da pristupim forumu.
Da li mislite da ce roditelji koji od interneta znaju za fejsbuk i gugl (bez uvrede, vecina je takvih) umeti da pronadju gde je forum? Nece sigurno, niti ce pokusati. Dotle ce ovo mesto biti pusto i beskorisno kao sto je sada.

O daljim idejama i inicijativama cu kada ovu osnovnu stvar odradite. Bez toga, sve ostalo nema ni svrhe ni smisla.

P.S. Ako vam treba pomoc oko prevoda interfejsa javite mi. Ovaj sadasnji prevod je vise nego nepravilan cak je i smesan.

Stjepanovic
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 23
Points : 12754
Reputation : 10
Datum upisa : 18.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Popularizacija foruma Empty Re: Popularizacija foruma

Počalji od pepika0304 Uto Sep 25, 2012 5:39 pm

Stjepanovic ::Iako imam osecaj da pricam sam sa sobom iznecu stvari koje neko od vas koji su osnovali ovaj forum mora uraditi da bi ovo mesto pocelo da funkcionise i da bi smo osetili benefit od ucestvovanja u radu ovog foruma.

Dakle, odmah, sutra postaviti vidljivo dugme na vrh pocetne strane nase skole. Iako me zanimalo i pokretanje foruma je bila moja inicijativa na sednicama saveta roditelja, trebalo mi je nekoliko minuta da pronadjem kako uopste da pristupim forumu.
Da li mislite da ce roditelji koji od interneta znaju za fejsbuk i gugl (bez uvrede, vecina je takvih) umeti da pronadju gde je forum? Nece sigurno, niti ce pokusati. Dotle ce ovo mesto biti pusto i beskorisno kao sto je sada.

O daljim idejama i inicijativama cu kada ovu osnovnu stvar odradite. Bez toga, sve ostalo nema ni svrhe ni smisla.

P.S. Ako vam treba pomoc oko prevoda interfejsa javite mi. Ovaj sadasnji prevod je vise nego nepravilan cak je i smesan.

Ne pricate sami sa sobom...
Ako neko stvarno zeli da vidi forum,nacice i link,koji POSTOJI na sajtu skole...
Naime,kada kliknite na stavku Forum,vas pretrazivac ce vas preusmeriti na ovu lokaciju.
Mi(Administratori foruma) nemamo pristup sajtu skole,ne mozemo prepravljati,ni dodavati nove stvari...
Pomoc oko prevoda interfejsa bi nam dobro dosla.Posaljite mi privatnu poruku.
pepika0304
pepika0304
Admin
Admin

Broj poruka : 40
Points : -2147470299
Reputation : 0
Datum upisa : 02.03.2012
Godina : 25
Lokacija : Sremcica

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu